+90 532 493 27 39
  +90 532 493 27 39
Değerli Müşterilerimiz;

 

Sanal Mağazamızdan kolay alışveriş yapabilmeniz için aşağıdaki konulara dikkatinizi çekmek istiyoruz:

Havale ve EFT Ödemeleri nasıldır?Normal şartlarda teknolojiadresim.com Kredi Kartı, Banka Havalesi veya EFT yöntemiyle yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması ile aşağıda belirtilen süreler içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir. Cumartesi saat 14.00 dan sonraki ve Pazar gününde vereceğiniz siparişleriniz Pazartesi günü işleme alınır.

Siparişiniz elinize ulaşmadı mı?
Siparişiniz ile ilgili sorunlarınız konusunda yardım almak için müşteri hizmetlerize alternatif kanallardan ulaşabilirsiniz.
Online yardım alabilir;  E-Posta ; bilgi@teknolojiadresim.com , Çağrı Merkezi; +90 224 272 00 20 , Whatsapp Hattı ; +90 532 493 27 39 ile gerekli desteği bu kanallardan alabileceksiniz.
 
Siparişlerim Bana Ne Zaman Ulaşır?
teknolojiadresim.com da saat 15:00 a kadar verilen siparişleriniz aynı gün saat 16:00'ya kadar Kargo Firmasına teslim edilmektedir. Ürünlerinizin size ulaşması için gereken süre bulunduğunuz il ve yerleşim yerinizin konumuna bağlı olarak, 24 saat ile 72 saat arasında değişmektedir.
 
Fiyatlara KDV dahil midir?

Ürünlerimizin KDV oranları ayrıca belirtilmektedir.

 

Ödemeler nasıldır?

Ödemelerinizi, şimdilik banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Yakın zamanda Sanal POS sisteminin devreye girmesi ile KK ilede ödeme yapılabilecektir.

 
Siparişlerinizin Geçerliliği :

Siparişleriniz, ödemenin teknolojiadresim.com mağazasına ulaştığı anda geçerli olmaktadır. Bu nedenle siparişleriniz; ödemenin ulaştığı andaki stoklar esas alınarak karşılanacaktır. Karşılanamayan siparişlerin bedeli tarafınıza iade edilecektir.

 

Kargo ödemeleri nasıldır?Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde ürün gönderim işlemleri aşağıdadır:

  • Genel Merkez depomuz Bursa'dadır.
  • Tüm Türkiye'ye Ürün Tutarı 1.000,00 TL (KDV Hariç) ve üzerinde siparişleri ücretsiz anlaşmalı kargo şirketimiz ile göndermekteyiz. Ürün Tutarı 1.000,00 TL (KDV Hariç) altında olan siparişleriniz karşı taraf ödemeli olarak anlaşmalı kargo şirketimiz ile uygun fiyat dan gönderilecektir.
  • Ürün Tutarı 1.000,00 TL (KDV Hariç) ve üzerinde siparişleriniz de; Kargonuzu teslim alırken Kargo Elemanına herhangi bir ödeme kesinlikle yapmayınız. 

Teslimat nasıldır?

Siparişiniz, ödemeniz teknolojiadresim.com mağzamıza ulaştıktan sonra en ekonomik ve güvenli koşullarda kargo şirketine teslim edilir.

 

Siparişlerinizin takibini, teknolojiadresim.com sipariş numarası ile sitemizden veya  ürünlerinizin kargo şirketine teslimi sonrası size gönderilecek e-mail`deki takip numarası ile, size bildireceğimiz kargo şirketinin internet sitesinden yapabilirsiniz.

 

Satınalma aşamasında fatura ve teslimat adreslerini farklı seçebilirsiniz. Bu durumda; fatura size, ürün ve fiyatsız irsaliye belirttiğiniz teslimat adresine gönderilir.

 

Kargo teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Teslim adresine ulaşan kargo ile ilgili teslim belgesi müşteri tarafından imzalandığında, ürünlerin tam ve hasarsız olarak teslim alındığı kabul edilecektir. Kargonuzun dışında hasar, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa lütfen teslim almayınız. Kargo bize geri dönecektir.

 

Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo yetkilisi ile açıp, kontrol edebilirsiniz. Eğer kontrol sırasında siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik, yanlış veya hasarlı olduğu ortaya çıkarsa, kargo yetkilisinden tutanak hazırlamasını talep ediniz. 

 

Kargo yetkilisi şahitliğinde, ilk teslim anında hazırlanan tutanaklar eksik veya hasarın sorumlusunun ortaya çıkarılması için çok önemlidir. Kargoyu teslim aldıktan sonra yapacağınız eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığından incelemeye bağlı olarak reddedilebilir. 

softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.