+90 532 493 27 39
  +90 532 493 27 39
 • JABRA PanaCast 50 USB Video Konferans Kamerası
 • JABRA PanaCast 50 USB Video Konferans Kamerası
 • JABRA PanaCast 50 USB Video Konferans Kamerası
 • JABRA PanaCast 50 USB Video Konferans Kamerası
JABRA PanaCast 50 USB Video Konferans Kamerası
Ürün Kodu : JBR-8200-232         Yorumlar (0)        Yorum Ekle
Marka :  JABRA
61,649.47 TL   48,148.40 TL   +KDV
Ücretsiz Kargo
JABRA PanaCast 50 USB Video Konferans Kamerası

Jabra Panacast 50 her açıdan mükemmel

 • Cihaz üstünde yapay zekâ sayesinde çeşitli akıllı özellikleri destekler,
 • Kusursus panoramik 4K’da 180° görüş alanı,
 • Şaşırtıcı Ses Kalitesi profesyonel ses alanındaki dünya liderleri tarafından sunulur,
 • PanaCast 50, profesyonel sınıf sekiz adet mikrofonun yanı sıra ikisi 50 mm woofer ve ikisi 20 mm tweeter olan, Jabra mühendisliği ürünü dört güçlü hoparlöre sahiptir.
 • Jabra PanaCast 50, istediğiniz şekilde çalışırken konuşmaya devam etmenizi sağlamak için geliştirilmiştir.
 • Yüksek hassasiyetli, çoklu kamera dizisine monte edilmiş üç adet 13 megapiksel kamera, odanın her bölümünü kapsar.
 • PanaCast 50, toplantı odalarınızdaki kişileri sizin yerinize sayar.
 • Jabra PanaCast 50, hızla işe koyulmanıza olanak tanır.
 

Jabra PanaCast 50, Dünyanın Tak Çalıştır özellikli ilk 180° panoramik 4K görüntülü akıllı hepsi bir arada video konferans sistemi olarak küçük toplantı odaları için geliştirilmiştir. 8 kişilik toplantı odaları için geliştirilen PanaCast 50 kablo karmaşasını ortadan kaldıran kompakt bir çözümdür.

ÖZELLİKLER


 
180° lik doğal görüntü açısı için benzersiz, gerçek zamanlı görüntü birleştirme teknolojisi

Toplantı odanızı panoramik 4K video ile bir üst seviyeye çıkarın. Jabra PanaCast 50, odayı 180° görüntü açısıyla gösterebilmek amacıyla, 13 megapiksel çözünürlüklü üç kameradan ve patentli, gerçek zamanlı görüntü birleştirme teknolojisinden faydalanır. Kör noktası olmayan, doğal bir görüş açısı deneyimleyin.

 
8 kişilik toplantı odaları için ideal

Jabra PanaCast 50, 13 megapikselli üç kamera ve gerçek zamanlı görüntü birleştirme teknolojisi ile 180° görüş açısı sağlayarak en fazla 8 kişilik kapasiteye sahip toplantı odalarına daha gelişmiş bir video konferans deneyimi kazandıran, Tak Çalıştır uyumlu bir cihazdır. Ayrıca konuşan kişiye odaklanan sanal yönetmen özelliğine sahip PanaCast 50 tüm katılımcıların rahatlıkla video konferans toplantılarına katılmalarını sağlar.

 
Panoramik 4K video teknolojisi

180° görüş alanı sunan (çoğu ultra geniş açılı kamera en fazla 120° görüş alanı sunar) Panoramik 4K video teknolojisi ile küçük toplantı odalarınızdan en iyi şekilde faydalanın. Toplantı masasının tamamını kapsayan geniş açılı PanaCast 50 sayesinde toplantı masasında oturan tüm katılımcılar konferans görüşmeye rahatlıkla katılabilirler.

 
Dünya lideri ses sistemi

PanaCast 50’ye entegre sekiz adet profesyonel mikrofon ünitesi hassas ses algılamayla modern çalışma yöntemleri için toplantı odası ses sistemini farklı bir boyuta taşımaktadır. Akıllı algoritmalar, toplantı odasındaki yankıyı ve statik gürültüyü otomatik olarak belirler ve ortadan kaldırır. Ayrıca PanaCast 50, ikisi 50 mm woofer ve ikisi 20 mm tweeter olan Jabra mühendisliği ürünü dört güçlü hoparlöre sahiptir.

 
Sanal yönetmen özelliği

PanaCast 50 tarafından sunulan ses, görüntü ve yapay zeka desteği, özellikle ses ve video için tasarlanmış son teknoloji ürünü iki Edge AI işlemcisi dahil olmak üzere dokuz güçlü Edge işlemci tarafından tasarlanmıştır. Ultra gelişmiş sistem mimarisi, Jabra PanaCast 50"nin ses, görüntü ve verilerin gerçek zamanlı entegrasyonunu gerçekleştirmesini sağlar. PanaCast 50 bir bilgisayara bağlı olmadığında bile odada bulunan kişi sayısını sayan, her zaman açık PeopleCount gibi özelliklere sahiptir. Bu, iki eşzamanlı video akışı içeriğe odaklandığında veya kişilere yakınlaştırıldığında bile, sürekli 180° veri görüş alanına dayalı olarak %100 doğru oda kullanım bilgileri 7/24 sağlanır. Bu benzersiz sistem mimarisi, özel algoritmaları kullanır ve yalnızca etkin konuşmacıya odaklanmak için kadrajı gerçek zamanlı bir şekilde anlık olarak ayarlar. Konuşan kişiye otomatik olarak odaklanan PanaCast 50 sayesinde video konferans toplantılarına katılan tüm katılımcılar toplantı detaylarına tamamen hakim olmaları sağlanır.

 
Uzaktan kumanda

JOpsiyonel olarak satın alınabilen PanaCast uzaktan kumanda sayesinde koltuğunuzdan kalkmadan toplantınızı her yönüyle kontrol etmenizi sağlar. Ses seviye kontrolü, mikrofon ses kapatma, kamera yakınlaştırma gibi kontrol tuşlarına sahip olan PanaCast uzaktan kumanda uyumlu bulut tabanlı video konferans uygulamaları ile yapılan video konferans toplantıların başlatılması ve sonlandırılmasını uzaktan kumanda yardımıyla yapabilirsiniz.

 
Beyaz tahta özelliği

Sezgisel yeni Beyaz Tahta Paylaşımı özelliği, dijital olarak üçe kadar beyaz tahtadan içerik paylaşmak için benzersiz 180° görüş alanından faydalanır. Jabra Vision uygulamasındaki basit ve ücretsiz bir ayarla bunlar arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Bu özelliğiyle PanaCast 50, piyasadaki en esnek içerik paylaşım kamerasıdır. Bu öncü yazılım gelişmiş algoritmalar kullanarak beyaz tahta içeriğinizi gerçek zamanlı olarak odadaki herhangi bir konumdan yakalar ve hiç kimsenin karanlıkta kalmaması için bunu toplantınızda herkesin görebileceği netlikte görüntüler.

 
Room Insights toplantı odası yönetim özelliği

Jabra Xpress yazılımı içinde bulacağınız Room Insights özelliği, toplantı odalarınızı uzaktan yönetmek için Jabra PanaCast50‘nin benzersiz veri toplama kabiliyetlerinden yararlanmanızı sağlar. Bir odada mevcut kişi sayısını belirlemek için kameranın 180° görüş alanını kullanan öncü bir özellik olan PeopleCount"tan gelen verileri kullanarak, toplantı alanlarınızın kullanımını uzaktan yönetebilirsiniz.

 
Opsiyonel aksesuarlar ile kullanım kolaylığı

Jabra PanaCast50, satışa sunulan iki farklı rengi sayesinde toplantı odası için yüksek mimari kaygı taşıyan kurumlar içinde optimum çözüm olma imkanı yakalamaktadır. Duvar askı aparatı ile birlikte gelen PanaCast 50 video konferans sisteminin duvara asılmadığı masaüstü kullanım senayoları için tasarlanan Masaüstü Stand aksesuarı hem oldukça şık hemde optimum kullanım konforu sağlayacaktır. Ürün rengi ile ayn renkte üretilen Uzaktan Kumanda ise toplantı odasında bulunan katılımcıların konferans görüşmelerini kolaylıkla yönetmelerine olanak tanır. Büyük toplantı odaları yada 2 metreden daha uzun bağlantı kablosu taleplerinde de Vodanet olarak toplantı odanızın büyüklüğüne uygun USB-C bağlantı kablosu tedarik edilecektir. Ayrıca tamamen kablosuz bir kullanım sağlayan Barco ClickShare Conference ürünleri de Vodanet olarak stoklarımızda bulunmaktadır.

 
Her platform ile her yerde çalışır

Jabra PanaCast50, tüm önde gelen görüntülü ve sesli konferans çözümleri ile çalışır ve Microsoft Teams onaylıdır. Ekibinize her türlü ekipman ile iletişime geçebilme rahatlığını sağlayın. Zoom, Alcatel-Lucent Rainbow, GoToMeeting, Amazon Chime, Google Meet, Cisco Webex gibi bulut tabanlı platformlar mükemmel performans sunar.

 
Küçük toplantı odası tanımı

Küçük toplantı odaları kolayca erişilebilir, rahat bir oturma düzeni sunar ve sınırlı alana sahiptir. İdeal donanımları sesli ve görüntülü iletişim yapılabilmesini sağlayacak ses, görüntü (kamera) ve ekran ekipmanlarından oluşmaktadır. Kullanıcının yardım almadan kullanabileceği basit ve az bakım gerektiren çözümler kullanarak, düşük bir yatırım ile küçük toplantı odaları için son derece kullanışlı bir düzen kurulabilir. Doğru ekipmanlar ile donatılmış küçük toplantı odaları, uzaktan çalışanları buluşturmak için kullanışlı bir ortam oluşturmakta beraber, işletmelerin mevcut ofis alanlarını daha verimli kullanabilmelerini de sağlar.

 
API üzerinden gerçek zamanlı veri ve bilgi sağlar

API üzerinden veri ve bilgi sağlayan Jabra PanaCast, bu sayede iş akışlarına otomasyon ve daha kolay kaynak yönetimi sağlayarak şirketlerin daha etkili çalışmalarında destek olur ve "Büyük Veri” analizleriyle verimliliği ve kârlılığı geliştirir.

 
Maliyet tasarrufu sağlar

Daha iyi bir iletişim ve ekip çalışması, sunulan avantajlardan yalnızca ilki. Toplantı odanızdaki masa duvara dayalı olsa bile, 180° görüş alanına sahip kamera sayesinde, daha büyük bir odaya ihtiyaç duymadan, mevcut alanınızı optimize ederek paradan tasarruf edebilirsiniz. Özellikle yeni nesil açık ofis ortamında ve çok sayıda toplantı odası bulunan kurumlar için optimum metrekare kullanımı imkanı sağlayan Jabra PanaCast 50 mimari verimliliğe destek sağlar.

 
Microsoft Teams uyumlu

Jabra PanaCast50, Microsoft Teams onaylıdır ve Zoom, Cisco Webex ve daha birçok uygulama ile uyumludur. Bilgisayarın USB portuna bağlanan Jabra PanaCast yüklü uygulaması için anında PanaCast video konferans kamerası olarak görüntü cihazı ve entegre mikrofonları sayesinde kullanılabilir mikrofon olarak tanımlanır.

 
Montaj kolaylığı

Jabra PanaCast50 için daha esnek bir konuma ihtiyacınız var ise, duvar montaj aparatına alternatif olarak Jabra masa standı aksesuarını kullanabilirsiniz. PanaCast 50, küçük toplantı odalarında sabit ses/görüntü ekipmanları ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Fakat, yerleşik montaj düzeneği sayesinde kamerayı bilgisayar ekranının üzerine kolayca monte edilebilir ve seyahat sırasında da kullanabilirsiniz.

 
 

 

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
İş Bankası
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
48,148.40 TL
48,148.40 TL
2 Taksit
24,676.06 TL
49,352.11 TL
3 Taksit
16,771.69 TL
50,315.08 TL
4 Taksit
12,819.51 TL
51,278.05 TL
Yapı Kredi
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
48,148.40 TL
48,148.40 TL
2 Taksit
24,676.06 TL
49,352.11 TL
3 Taksit
16,771.69 TL
50,315.08 TL
4 Taksit
12,819.51 TL
51,278.05 TL
Deniz Bank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
48,148.40 TL
48,148.40 TL
2 Taksit
24,676.06 TL
49,352.11 TL
3 Taksit
16,771.69 TL
50,315.08 TL
4 Taksit
12,819.51 TL
51,278.05 TL
Halk Bank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
48,148.40 TL
48,148.40 TL
2 Taksit
24,676.06 TL
49,352.11 TL
3 Taksit
16,771.69 TL
50,315.08 TL
4 Taksit
12,819.51 TL
51,278.05 TL
Garanti Bankası
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
48,148.40 TL
48,148.40 TL
2 Taksit
24,676.06 TL
49,352.11 TL
3 Taksit
16,771.69 TL
50,315.08 TL
4 Taksit
12,819.51 TL
51,278.05 TL
Ziraat Bankası
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
48,148.40 TL
48,148.40 TL
2 Taksit
24,676.06 TL
49,352.11 TL
3 Taksit
16,771.69 TL
50,315.08 TL
4 Taksit
12,819.51 TL
51,278.05 TL
Finans Bank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
48,148.40 TL
48,148.40 TL
2 Taksit
24,676.06 TL
49,352.11 TL
3 Taksit
16,771.69 TL
50,315.08 TL
4 Taksit
12,819.51 TL
51,278.05 TL
Teb
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
48,148.40 TL
48,148.40 TL
2 Taksit
24,676.06 TL
49,352.11 TL
3 Taksit
16,771.69 TL
50,315.08 TL
4 Taksit
12,819.51 TL
51,278.05 TL
Akbank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
48,148.40 TL
48,148.40 TL
2 Taksit
24,676.06 TL
49,352.11 TL
3 Taksit
16,771.69 TL
50,315.08 TL
4 Taksit
12,819.51 TL
51,278.05 TL
VakıfBank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
48,148.40 TL
48,148.40 TL
2 Taksit
24,676.06 TL
49,352.11 TL
3 Taksit
16,771.69 TL
50,315.08 TL
4 Taksit
12,819.51 TL
51,278.05 TL
Anadolubank
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
48,148.40 TL
48,148.40 TL
KuveytTürk
Taksit
Aylık
Toplam
Tek Çekim
48,148.40 TL
48,148.40 TL
BENZER ÜRÜNLER
Tükendi
   Sepete Ekle
Poly Studio X30 and TC8, All-in-One, 4K Video System
Poly Studio X30 and TC8, All-in-One, 4K Video...
87,512.96 TL
74,825.21 TL +KDV
Ücretsiz Kargo
%19
   Sepete Ekle
Poly Studio X50 and TC8, All-in-One, 4K Video System
Poly Studio X50 and TC8, All-in-One, 4K Video...
144,770.52 TL
117,117.72 TL +KDV
Ücretsiz Kargo
%14
   Sepete Ekle
Logitech RALLY Plus 4K Video Konferans Sistemi 960-001224
Logitech RALLY Plus 4K Video Konferans Sistemi...
146,364.62 TL
126,226.88 TL +KDV
Ücretsiz Kargo
%19
   Sepete Ekle
AVER VC520 PRO 2 1080p60 12x Optic Cam USB Video Konferans Sistemi
AVER VC520 PRO 2 1080p60 12x Optic Cam USB...
58,558.86 TL
47,172.42 TL +KDV
Ücretsiz Kargo
%13
   Sepete Ekle
Logitech RALLY BAR 4K Video Konferans Sistemi 960-001311
Logitech RALLY BAR 4K Video Konferans Sistemi...
156,124.43 TL
135,986.69 TL +KDV
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.